Objednání na 603 179 911

Léčba

V Simply Health nabízíme komplexní rehabilitační i fyzioterapeutickou péči na Praze 5 – Smíchově. Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi a respektujeme také jeho soukromí i intimitu.

Na našem pracovišti léčíme dysfunkce pohybového aparátu, ať už se jedná o bolesti zad, dysfunkce pánevního dna nebo úrazy vzniklé při sportu, ale neopomíjíme také prevenci těchto stavů. K léčbě poruch pohybového aparátu používáme rehabilitační metody a k nim jako vhodný doplněk elektroterapii. Níže se můžete dočíst více o několika vybraných metodách, které v Simply Health používáme.

Terapie ultrazvukem

Léčba pomocí ultrazvuku je jednou z dalších fyzikálních procedur využívaných v rehabilitaci. Ultrazvuk je jedním z druhů termoléčby, léčby, která ke svému účinku využívá teplo. Terapie ultrazvukem je v rehabilitaci indikována k léčbě chronické i akutní bolesti.

Více informací →

Elektroterapie

Rehabilitace a fyzioterapie v léčbě využívá široké spektrum elektrických proudů a impulzu pro jejich specifický efekt na tkáně. Elektroterapie je v rehabilitaci využívána diagnosticky i terapeuticky. Může jít o terapii kontaktní či bezkontaktní. Z pohledu frekvence využíváme nejčastěji proudů nízko a středně frekvenčních.

Více informací →

Magnetoterapie v rehabilitaci

Magnetoterapie pomáhá při zmírnění bolesti, ale i při regeneraci poškozených tkání. Magnetoterapie v rehabilitaci je podpůrná fyzikální léčba, kdy se pomocí jejího účinku rychleji vstřebá otok při natržení svalu či zlomenině, podporuje metabolismus, krevní oběh, jehož následkem je rychlejší hojení i zpomalení procesu degenerativních změn.

Více informací →

Laserterapie v rehabilitaci

Laser je jednou z procedur ze skupiny světloléčby. Laserterapie v rehabilitaci využívá biostimulační efekt paprsku, působícího jako spouštěcí mechanizmus na urychlení regenerace tkání a aktivaci činnosti buněk.

Více informací →

Taping v rehabilitaci

Taping je zpevňovací obvazovou technikou, která pomůže zafixovat postižené místo na těle (sval, šlacha). Zajistí tak postiženému místu jistou oporu i v dalším fyzickém zatížení. Přitom však postižené místo i nadále regeneruje.

Více informací →